Życie w ostatnich latach + Życie, miłość i pokój …Zacząłem ten post, zamierzając pisać o osobistych aktualizacjach i relacjonować zabawne lato, ale jakoś skończyłem pisząc o przeszłości. W tym miesiącu przemówiono do mnie, więc być może ten post jest konieczny i będzie dla ciebie pociechą.

Lata zawsze wydają mi się czasem izolacji, które służą jako czas wewnętrzny do oceny życia bez zewnętrznych wpływów. Tego lata nie było inaczej i jeśli chodzi o zakończenie, mam spokojne poczucie spokoju. Tego lata wydaje się, że wszystko zatoczyło koło.

Pewnego dnia opublikowałem zdjęcie na Instagramie dziewcząt pierwszego dnia szkoły. Nie mogłem powstrzymać się od stwierdzenia, jak daleko zaszły rzeczy, odkąd ich tata opuścił 4 lata temu, i to skłoniło mnie do zagłębienia się w dobro, które przyszło z bardzo niepewnego czasu. Jeśli jesteś nowym czytelnikiem, możesz przeczytać o tym TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

W tym czasie byłem pełen strachu i niepokoju. Nie bałam się być sama lub bez niego, bałam się o moje dziewczyny. Denerwowałem się bitwą o opiekę i nie byłem pewien, czy uda mi się zatrzymać ich ze sobą na pełny etat, czy też będzie walczył o więcej.

Nie miałem wspaniałego małżeństwa – zdecydowanie to wiedziałem, ale jestem twórcą pokoju, więc on też wiedzie spokojne życie. Był prąd negatywny, którego nie mogłem całkiem dotknąć, ale nie widzieliśmy, żeby być transparentnym i uczciwym, więc skupiłem się na blogu i dziewczynach i poddałem się małżeństwu z Bogiem. Byłem bezsilny.

Miesiąc po moim odejściu X mój ojciec, do którego jestem bardzo blisko, miał ogromny udar. To było tak poważne, że po uderzeniu – tata, którego wiedziałem, nie było go tam. Stracił użycie swojej prawej strony wśród innych codziennych funkcji i cierpiał, jak to nazwałbym, poważną depresję. Mój tata jest rodzajem ojca, który nie okazuje słownie ani fizycznie swojej miłości. Jego miłość rodzi się dzięki aktom służby i zabezpieczeniom finansowym. Kiedy mój X wyszedł, mój tata przychodził prawie każdego dnia i naprawiał rzeczy w domu. Wiedziałem, że to jego sposób na pocieszenie mnie. Dzień przed udarem wymieniał mój termostat i zapomniał odkurzyć kurz z podłogi. Niestety ten pył pozostał tam przez tydzień, ponieważ nie mogłem zmusić się do jego oczyszczenia. Symbolizowało bezpieczeństwo, które czułem z nim i bałem się, że nigdy nie wróci.

Lato 2015 roku było mroczne. Było tyle niepewności, strachu i gniewu. Jednak nigdy w ciągu tych lat nie doświadczyłem miłości, którą mój Ojciec Niebieski ma dla mnie w tak namacalny sposób. Był tak blisko tego całego szepczącego latem pokoju, kiedy pokój wydawał się niemożliwy. Zburzył ściany i usunął dziewczyny i ja z 9-letniego małżeństwa, które od samego początku było skazane na niepowodzenie.

Patrzę na to lato z ciepłem. Ciepło, ponieważ wiem, że Bóg wykorzystał ten czas, aby objawić mi, kim On jest. Przyniósł piękno z popiołów, jak to często bywa, gdy dochodzi do tragedii i z powodu tego mrocznego czasu rozumiem życie, miłość i pokój w znacznie głębszy sposób.

Czuję także ciepło, ponieważ wiem, że wykorzystał moją historię, aby rozwinąć Swoją ewangelię. Publiczne podzielenie się moją historią było jedną z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem. Wiem, że moja historia dała wielu czytelnikom nadzieję i spokój w obliczu własnego bólu serca.

Ból i walki nigdy nie są na darmo. Bóg używa ich do rzeźbienia nas, a także do dotykania innych.

Nie chcę ostatnio wspominać mojej przeszłości, ale Bóg zachęcił mnie do podzielenia się tym, jak moja ciemna pora służyła celowi, który nie pomógł mi nauczyć się umiejętności przetrwania. Tak często wykorzystuje nasz ból, aby nie tylko nas wzmocnić, ale także leczyć innych.

Ktoś musi to usłyszeć. Ktoś musi wiedzieć, że ich ból nie jest na darmo.

Jak zawsze mówi mój tata, czas jest świetnym korektorem. Mój X i ja jesteśmy w spokoju i nie czuję do niego nic poza życzliwymi myślami. Mój tata, choć nie wykorzystał swojej prawej strony, kontynuował swoją walkę jako złota rączka, doradca finansowy i dziadek nr 1. Rzeczywiście otrzymałem pełną opiekę i choć dziewczyny często widują się z tatą, ich życie jest ze mną. Poza tym, mimo że przysięgam, nigdy więcej się nie ożenię – tak zrobiłem i tym razem myślę, że wszystko dobrze.

Co do lata, było szybkie i wściekłe. Dziewczyny miały wiele zajęć z dziadkami i tatą. Wcisnęliśmy się w wycieczkę na plażę, która była magiczna. Mamy bezpańskiego kota na zewnątrz, który nas adoptował – wygląda na to, że mamy 5 kotów! Pływaliśmy, chodziliśmy do kina, napisałem kilka fajnych postów do Stealing Pretty, doskonaliłem sztukę robienia pizzy bez zbóż, robiłem dużo pracy na podwórku – masz pomysł… Mówiąc prawdę, lato minęło i podczas gdy próbowałem rozkoszować się każdą chwilą, wszystko zniknęło i staram się przystosować do tego, że dziewczyny wracają do szkoły przez cały dzień i dorastają całkowicie zbyt szybko.

Czasami patrzę na innych blogerów, którzy trzymają swoje życie osobiste poza swoim blogiem i czuję wyrzuty sumienia, że ​​dzielę się tym, co robię, ale potem pamiętam, dlaczego zacząłem ten blog. Założyłem ten blog jako kreatywny rynek z nadzieją na połączenie na prawdziwym poziomie. Aby to zrobić, muszę się spersonalizować. Nie martw się – wkrótce wyważę ten post z kilkoma nowymi majsterkowiczami, a także wpisami zdrowotnymi !!

Jak zwykle dziękuję bardzo za przeczytanie !! To wiele dla mnie znaczy.

xx, Jenni

P.S. To nie są zęby Heidi na zdjęciu 4 z nas-lol! Mam nową aplikację, która w rzeczywistości daje ludziom uśmiech, gdy ich nie ma, i czasami Heidi zapomina, że ​​powinieneś się uśmiechać, gdy w pobliżu jest aparat. Musiałem się posprzątać – moja dziewczyna Heidi ma teraz trochę rozzłoszczonych zębów, ale nie mogłam się oprzeć opublikowaniu mojego edytowanego pic-lola!