Życie ostatnio: świeży nowy rok


Sztuka Anisa Makhoul

Witaj 2020 !! Uwielbiam nowy rok! Jest coś energetyzującego i odnawiającego, co dzieje się pod koniec roku. Bez względu na to, jak dobry jest rok, zawsze jestem gotowy, aby przejść dalej – czy to dziwne? 2019 był dobrym rokiem w moim życiu osobistym, ale okropnym rokiem w mojej firmie, więc resetowanie jest tak dobre!

Poniżej natknąłem się na Instagram, który moim zdaniem jest bardzo pomocny. Jeśli czujesz się przygnębiony i / lub po wakacjach, przejrzenie tej listy może być bardzo pomocne. Uwielbiam się wyrzucać, sprzątać i odpuszczać. Zaśmiecenie, czy to w mojej skrzynce odbiorczej, czy w szafie, powoduje chaos w mojej głowie. Mam nadzieję, że uznasz to za pomocne, jeśli trudno ci zacząć.

Boże Narodzenie było kompletnym trąbą powietrzną. Teraz, gdy wyszłam za mąż, dodałem dużo rodziny. Nie sądziłem, że wakacje mogą być bardziej zajęte, ale tak jest. Na szczęście czuję się bardzo związany z rodziną Rodneya, więc jest to ogromny plus, ale dla introwertyka wakacje są dla mnie bardzo niezrównoważone. Nie wspominając o tym, że niekończące się zalewanie prezentów dla dziewcząt powoduje wiele podejrzanych zachowań z ich strony. Jak uczysz dziecko, że świat nie kręci się wokół niego i nie ceni właściwych rzeczy? Zdaję sobie sprawę, że te skargi to dobry problem.

W 2019 roku mój blog stracił połowę odbiorców dzięki aktualizacji Google. Nigdy nie odzyskałem tego ruchu. Wiem, że Bóg pozwolił, aby tak się stało, aby pomóc mi dostosować moje zamiary do Jego. Posiadanie tego bloga pomogło mi dojść do siebie po poważnym odrzuceniu rozwodu. Pozwala mi korzystać z rzeczy, w których jestem dobry i dzielić się tym, kim jestem. W blogu chodziło mi o to przez chwilę – musiałem udowodnić sobie i pokazać ludziom, że jestem tego wart. Wraz ze spadkiem ruchu zacząłem doceniać czytelników, którzy zostali. Zrozumiałem, że moim celem nie jest podnoszenie się, ale pomaganie ludziom. Zrealizowałem swój cel i znajduję więcej radości niż kiedykolwiek, kiedy mogę pomóc komuś w jego naturalnej podróży. Może nigdy nie odzyskam tych czytelników, ale przynajmniej teraz nie chodzi o mnie. Wykorzystanie mojej platformy do głębszych celów przyniosło nowy spokój.

Ponieważ straciłem połowę odbiorców, straciłem również połowę dochodów. Zmusiło mnie to do ponownego otwarcia sklepu Etsy. Innym pozytywnym skutkiem spadku ruchu było to, że zmieniłem skupienie i uwielbiam wkładać więcej energii w J. Raincloud Organics. Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę tak podekscytowany moją linią do pielęgnacji skóry, ale mam! Mam nadzieję i jestem podekscytowany tym, co ma nadejść!

Z osobistego punktu widzenia rok 2019 był wielkim sukcesem. Moje dziewczyny mają się tak dobrze! U mojej najmłodszej zdiagnozowano dysleksję i ADHD, ale czujemy, że skoro została ona wykryta tak wcześnie, a od przedszkola jest z opiekunem, będziemy w stanie poradzić sobie z nią bez leków. Poczyniła wielkie postępy i jest pracowita. Rozumie, że uczy się inaczej niż inni i nauczyła się radzić sobie z tą frustracją, ćwicząc na świeżym powietrzu. Mamy szczęście, że do tej pory udało nam się poradzić sobie z ćwiczeniami i kilkoma suplementami. Mój najstarszy jest bliski zostania animacją. Ona jest w piątej klasie i rozwija się społecznie, a także robi naprawdę dobre oceny. Uczy się być dumna ze swojej pracy i wydaje się, że chce być życzliwa dla wszystkich.

Rodney i ja mamy się świetnie! Chociaż mamy swoje zmagania, on jest naprawdę dobry w okazywaniu swojej akceptacji i miłości do mnie. Czuję się bezpiecznie i mogę szczerze powiedzieć, że nigdy nie czułem tego w związku. Jest bardzo skromny i otwarty na wskazówki, jeśli chodzi o dziewczyny. Obawiam się, że moja skłonność do pozostawania w domu przez cały czas się na nim zmęczyła, ale ostatnio zapuścił się nieco dłużej i nawet po świętach mieliśmy imprezę! Jestem tym, kim jestem i czuję się bardzo dobrze, ale nie chcę go izolować. Z niecierpliwością czekamy na ukończenie budowy dla niego nowego garażu, nowej jaskini w domu i cieszymy się z nadziei na większy sukces w ogrodnictwie tej wiosny i lata. Mogą nawet być w to zaangażowane kury – będę o tym informować.

Straciliśmy psa Rodneya w listopadzie. To był smutny czas. Nie ma nic bardziej przygnębiającego niż patrzenie, jak ukochana cierpi i że tak. Wszystkie nasze inne zwierzęta mają się dobrze – wciąż mają bezpańskiego kota. Teraz śpi z nami w chłodne noce – żaden inny kot nie jest dozwolony, więc mówi ci, ile przywiązał mój mąż! Strays okazują się najlepszymi kotami. Moi trzej chłopcy są dla niej totalnymi szarpnięciami (ponieważ nie byli zgubieni i mają problemy z właściwym podejściem), więc docenia, kiedy ona przyjdzie.

Jestem podekscytowany powrotem do eksperymentowania w kuchni – mam kilka pomysłów i mam nadzieję, że dziś dostanę energię i inspirację, których potrzebuję, aby stworzyć nowe i ekscytujące majsterkowanie, aby spróbować się nimi podzielić!

Regularnie współpracuję z moim innym blogiem, Stealing Pretty. Mam kilka świetnych znalezisk Amazon, którymi mogę się podzielić, nowa lista odtwarzania, porady dotyczące roślin i pomysły na wystrój domu! Śledź TUTAJ na Stealing Pretty Instagram.

Bardzo doceniam to, że czytasz mojego bloga. Jestem podekscytowany, że mogę iść naprzód, pomimo niepowodzeń i naprawdę mam nadzieję, że mój blog może nadal wskazywać właściwe kierunki, jeśli chodzi o tworzenie własnej pielęgnacji skóry, wybieranie bezpiecznych produktów, a nawet przetrwanie trudnych chwil. Subskrybuj poniżej powiadomienia o nowych postach, sprzedaży i przepisach J. Raincloud Organic!

xx, Jenni