Zszywki z okazji rocznicy sprzedaży Nordstrom … – Jenni Raincloud


Co roku informuję Cię o rocznicowej wyprzedaży Nordstrom. To ich najbardziej popularna wyprzedaż w roku, w której wystawiają mnóstwo przedmiotów, głównie jesiennych ubrań i akcesoriów. Nie mogę zaprzeczyć, że to świetna wyprzedaż, ale kto chce kupić jesienną garderobę w lipcu? Nie wiem o tobie, ale nie traktuję mody tak poważnie. Jestem w odcięciach i stroju kąpielowym – moje wiesz, co się dzieje, a ostatnią rzeczą, którą chcę zamówić, są swetry i buty na kolanach-lol! Powiem jednak – jest kilka świetnych przedmiotów, które mogą być warte twojego czasu. Zauważyłem kilka rzeczy, które według ciebie mogą ci się spodobać, i porzuciłem w tym roku swetry, szaliki, buty i płaszcze na Jenni Raincloud. Jeśli wykorzystujesz tę wyprzedaż do gromadzenia zapasów na wszystkie rzeczy, które opublikowałem, zamieściłem również w Stealing Pretty moje osobiste typy i prognozy dotyczące mody.

 • Spodnie dresowe – TAK. Kocham poty. Im bardziej komfortowo, tym lepiej. Wyglądają bosko i przyjazne jelitom!
 • Więcej dresowych spodni. Uwielbiam dobrego joggera i uważam, że są bardzo wszechstronne. Przez całe lato noszę joggery z klapkami i schowanym z przodu topem. Te wyglądają wystarczająco uroczo, aby nosić je w domu lub poza nim.
 • Pędzle do makijażu mogą nadać Twojemu makijażowi wygląd. Są świetnej jakości i bardzo przystępne cenowo dzięki sprzedaży. Znajdź pędzle do oczu TUTAJ i pędzle do twarzy TUTAJ.
 • Kto nie potrzebuje LBD? Mam tę szarą sukienkę Leith i mogę potwierdzić jej jakość. Dzianina jest gruba, krój jest pochlebny, a ta sukienka nie podjeżdża. Noszę duży i uważam, że to prawda, że ​​rozmiar. Ta sukienka jest również przyjazna dla 4 sezonów.
 • Te piękne kolczyki Kendra Scott są ostre i niepowtarzalne. Biżuteria Kendra Scott jest świetnej jakości i zawsze używam sprzedaży Nordstrom jako okazji do uzyskania jej ze zniżką. Te kolczyki są również w różnych kolorach i metalach.
 • Biżuteria Kate Spade jest tej samej doskonałej jakości co Kendra Scott. Absolutnie uwielbiam te kolczyki i nadałabym każdemu strojowi ładny kolor! Występują również w 2 innych kolorach.
 • Kto nie potrzebuje innego dyfuzora w tym tłumie ?! Wiem, że mógłbym użyć jednego w każdym pokoju, a ten ma świetne recenzje i jest głównie w sprzedaży. Nordstrom ma sporo i uważam, że wszystkie są uwzględnione w sprzedaży w tym roku!
 • Buty przeciwdeszczowe Hunter to prawdziwy plusk. Muszę powiedzieć, że bolało mnie, że spadłem o ponad 120 USD za moje, ale nigdy nie żałowałem tego zakupu. Mam dokładnie te buty i noszę je nie tylko jako modne, ale także do pracy na podwórku. Pięknie się trzymali, a moje całkiem nieźle biło. To 99 USD i to jest najtańsza, jaką widziałem.
 • Dobra naga pięta to podstawa. Nie tylko wydłużą twoje nogi, ale także golą się kilka kilogramów. W tym roku jest na sprzedaż kilka marek, które oferują świetną pompkę do naga, więc przeczytaj recenzje, aby upewnić się, że masz odpowiednią dla swojej stopy.
 • Uwielbiam dobrą torbę na noc. Mam jeden bardzo podobny do tego i korzystałem z niego kilka razy. Kilka miesięcy temu pojechaliśmy do Seattle i udało nam się dopasować ubrania o wartości 5 dni (zwijając je) do tego rozmiaru torby. Poza tym sam byłem w stanie sobie z tym poradzić i nie sprawdzać. To jest świetna cena.
 • Uwielbiam fakturę tego rzutu. Pochodzi od świetnej marki i byłaby miłą odmianą od dzianin kablowych lub koców futrzanych.

Losowa lista, wiem, ale skupiłem się tylko na przedmiotach, które sam kupiłbym lub które już posiadam i które kocham. Sprzedaż potrwa do 4 sierpnia. Nordstrom ciągle się uzupełnia, więc jeśli zobaczysz coś, co ci się podoba, a Twój rozmiar zniknie, koniecznie sprawdź ponownie. Możesz to zrobić TUTAJ. Nie zapomnij też, że Nordstrom ma bezpłatną wysyłkę oraz bezpłatne i łatwe zwroty.

xx, Jenni