Znalezienie najlepszego naturalnego tuszu do rzęs


Naturalne tusz do rzęs

Przez lata wypróbowywałam swoją część naturalnych tuszów do rzęs. Wypróbowałem więcej marek, niż mogę wymienić, ale 3 wyróżniają się jako produkty o najwyższej skuteczności i spośród tych trzech jest NAJLEPSZE.

Kiedy po raz pierwszy zacząłem usuwać szufladę z toksyn, odkryłem Tarte Cosmetics. Pamiętam, jak myślałem: jakie to proste! Jedna marka ma wszystkie wysokowydajne produkty naturalne, których kiedykolwiek mogłem potrzebować. Jeśli byłeś ze mną przez jakiś czas, możesz pamiętać sporo tutoriali i recenzji na temat makijażu Tarte. Od tego czasu dzięki czytelnikowi zacząłem zagłębiać się w składniki produktów, które tak bardzo kochałem. Miałem dość glikolu propylenowego w moim ulubionym tuszu do rzęs! Odkryłem również, że Tarte nie jest przyjazny dla zwierząt. Wiedziałem, że nadszedł czas, aby zacząć odkrywać bardziej naturalne marki.

Porozmawiajmy więc o wszystkich trzech tuszach do rzęs. Dam ci pozytywne i negatywne cechy każdego (jeśli takie istnieją), a także pokażę, jak każdy wygląda na moich rzęsach. Czytaj!

Naturalne tusz do rzęs

  1. Hynt Nocturne Mascara – ten tusz nadaje moim rzęsom naturalny, pierzasty wygląd. Jednak nie uważam, że daje mi to dużo czasu i muszę użyć lokówki. Na poniższym zdjęciu nie użyłem lokówki. Muszę też uważać, aby używać półprzezroczystego proszku pod oczami, aby nie dostać oka szopa pracza. Recenzje są bardzo pozytywne, a składniki nie mogą być bardziej naturalne. Powiem, że Hynt Beauty szybko stała się moją ulubioną linią do makijażu. Moją pełną recenzję możesz zobaczyć TUTAJ. Odkryłem je kilka miesięcy temu i nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo. Jednak ten tusz do rzęs jest moim najmniej ulubionym z trzech.
  2. 100-procentowy tusz do rzęs Ultra Ultra wydłużający – ten tusz zakupiłem ponad 3 razy. Daje dużą długość i grubość. Ma również bardzo naturalną listę składników, jest tylko nieco dłuższa niż tusz do rzęs Hynt. Nie rozmazuje się ani nie łuszczy. Powiem, że zawsze otwieram tusz do rzęs kroplę lawendy. Naturalne tusz do rzęs mają tendencję do szybkiego wysychania, co wydaje się pomagać.
  3. Lily Lolo Natural Vegan Mascara – To absolutnie najlepszy tusz do rzęs. Ten tusz jest lepszy niż mój poprzedni faworyt z Tarte. Ten tusz do rzęs nadaje moim rzęsom tyle pierzastej grubości i długości! Ostrożnie usuwam olej z oczu, ale ten długotrwały tusz do rzęs. Negatywne jest to, że lista składników zawiera sporo składników, które nie są naturalne. Jednak szukałem każdego składnika na stronie EWG Głębokie Skóry i tylko jeden uzyskał 3 z 10-1, które są najbezpieczniejsze. Nawiasem mówiąc, Lily Lolo jest najtańsza! Dodatkowo, jeśli użyjesz mojego linku, wierzę, że dostaniesz dodatkowe 4 USD zniżki!

Poniżej zestawiłem, jak wyglądają na mnie wszystkie tusz do rzęs – zdjęcie 100 procent Pure jest stare, a moje włosy przeszkadzają, ale była to najlepsza interpretacja tego, jak wygląda ten tusz do rzęs.

Naturalne tusz do rzęs

Dawno minęły czasy, kiedy naturalny makijaż po prostu się nie sumuje! Jak widać, wszystkie te tusz do rzęs mają długą drogę, jeśli chodzi o pogrubienie i wydłużenie. Dodatkowo, jeśli musisz nosić tusz do rzęs codziennie, te maskary nie będą codzienną toksyczną dawką!

Podsumowując – tusz do rzęs 100 Percent Pure jest najbardziej wydajnym, a jednocześnie naturalnym tuszem do rzęs i moim wyborem do noszenia na co dzień. Lily Lolo ma najlepszą wydajność i sprawia, że ​​rzęsy wyglądają niesamowicie dobrze, ale nie najlepiej do codziennego użytku. Hynt jest dobry, ale nie lubię codziennego korzystania z lokówki do rzęs i czuję do siebie, to konieczne, aby rzęsy były skierowane we właściwym kierunku za pomocą tego tuszu do rzęs.

xx, Jenni

Naturalne tusz do rzęs