Wiosenne trendy piękna z Nordstrom


12 marca 2019 r

Każdego nowojorskiego tygodnia mody Nordstrom schodzi za kulisy, by oceniać największe trendy w urodzie, a następnie przedstawia te informacje pozostałym nam. Zwykle nie informuję o NYFW, ponieważ wygląd może być tak nie do noszenia (pamiętasz cień do powiek i niewidzialne brwi?). Ale w tym sezonie uwielbiam to, co widzę. A kto nie potrzebuje odświeżenia na wiosnę? Możesz grać z dowolnym z tych trendów, uzyskać pomoc w wyborze odpowiednich produktów, a także zbierać próbki i wskazówki dla uczestników imprez Nordstrom Spring Beauty Trend, które trwają teraz do maja! Aby uzyskać daty, lokalizacje sklepów i znaleźć miejsce na jednym z pokazów na żywo, wybiegnij tutaj!

TREND: POWER POUT
Warga wiosny jest wzmocniona połyskiem i żywym kolorem. Nigdy więcej matowy, dzięki Bogu! Jeśli czujesz się nieśmiały, eksperymentuj z jasno zabarwionym balsamem lub czystym połyskiem.
Próbować: Pomadka do ust Charlotte Tilbury Hot Lipstick (faktura jest nierealna)

TREND: WSZYSTKO
Nigdy więcej jednego rozmiaru nie pasuje do wszystkich w pięknie! Chodzi o znalezienie idealnego odcienia, zapachu i pielęgnacji skóry, który działa dla Ciebie i pozwala lśnić twojemu naturalnemu pięknu. Jeśli chodzi o podkład i korektor, wykończenia, formuła i technologia stają się coraz lepsze.
Próbować: Bobbi Brown Skin Long-wear Lekki podkład SPF 15

TREND: WIOSNA TROPICALIA
Kolor powrócił! Może być odważny, jasny lub subtelny, chodzi o grę! Słoneczne odcienie cytrusów i nasycone akcenty dodadzą ci sprężyny i zaktualizują każdą neutralną garderobę. Po co czekać?
Próbować: Bronzer NARS nakłada warstwę na płynny rumieniec NARS w Torrid

Jakich trendów lub produktów na wiosnę oczekujesz?

ZDARZYŁO SIĘ TOO