Trzy wiosenne wyprzedaże – zakłady kosmetyczne


28 lutego 2019 r

Marzec jest dosłownie tuż za rogiem, nie za wcześnie! Jestem tak gotowy, by znów poczuć słońce na mojej twarzy. Ale najpierw: krem ​​przeciwsłoneczny. Zaoszczędź do 20 procent na Dermstore's Beauty Refresh Sale, do 3/3 / To idealny czas na zaopatrzenie się w wiosenne kosmetyki i krem ​​do opalania. W naszym domu przeżywamy wiele produktów Supergoop, w szczególności pianę przeciwsłoneczną SPF 50 i krem ​​Daily Correct CC SPF 35, który jest jednym z najlepszych barwników na rynku pod względem konsystencji i zasięgu. (Przy kasie użyj kodu REFRESH)

Moja ostatnia obsesja na punkcie San Francisco, Hudson Grace, poszerzyła mnie o rzadką 20% zniżki na wyprzedaż flash przez tonite, 28/28! Wszystkie ceny oznaczone. Zdobyłem Modern Cheese Platter, ponieważ nigdy nie wydaje mi się, że mam odpowiedni do WSZYSTKICH wędlin.

Zostały trzy dni, aby kupić więcej, zaoszczędź więcej podczas sprzedaży Shopbop! Mój wybór na łatwą, przewiewną aktualizację twojej wiosenno-letniej garderoby: kolczyki Shashi Saint Barths (48 $). Widzę ich z prawie wszystkim.

ZDARZYŁO SIĘ TOO