Tonik rozjaśniający korzeń lukrecji z błękitnym krwawnikiem


DIY tonik korzeniowy lukrecji

Stworzyłem świeżo pachnący toner, który ma dodatkowy cios, jeśli chodzi o rozjaśnianie i ewentualnie rozjaśnianie niedoskonałości skóry. Używając wyciągu z korzenia lukrecji do rozjaśniania i olejku eterycznego z krwawnika pospolitego, ten tonik jest moim nowym ulubionym dodatkiem do rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych!

Korzeń lukrecji ma dwa cele bólowe. Pierwszą i najważniejszą pracą jest zatarcie niedoskonałości. Badania wykazały, że może rozjaśnić, a nawet koloryt skóry. Często zadawano mi pytania, czy wiem o majsterkowaniu lub produkcie, który rozjaśni słońce i plamy starcze, i szczerze mówiąc, dużo z niego korzystałem i żaden z nich nie wyblakł. Od jakiegoś czasu słyszę o korzeniu lukrecji i chciałem spróbować w majsterkowaniu. Nie wiem, czy użycie tego tonera poprawiło moje plamy, ale używałem go tylko przez miesiąc. Będę go przerabiał i nadal go używał, ponieważ naturalni prawie zawsze potrzebują czasu. Drugim zadaniem wyciągu z korzenia lukrecji jest ukojenie skóry.

Olejek eteryczny z krwawnika pospolitego znany jest z właściwości dokręcających. W rzeczywistości żołnierze w terenie podczas I wojny światowej używali krwawnika, aby zatrzymać krwawienie i jako środek antyseptyczny do walki z infekcją swoich ran. Działa to nie tylko w przypadku ran – jego zdolność do zaciskania może mieć również wpływ na zmarszczki! Działa również leczniczo i kojąco i wiadomo, że łagodzi stany skóry, takie jak egzema. Jest silnym środkiem przeciwzapalnym, co oznacza, że ​​zmniejszy zaczerwienienie i obrzęk.

Olejek eteryczny z cyprysu ma również silne działanie ściągające na skórę. Pomaga również zmniejszyć zatrzymywanie wody w skórze!

1,5 łyżki stołowej Lavandin Hydrosol (znajdź TUTAJ)

2 łyżki stołowe. Witch Hazel (znajdź TUTAJ)

1/2 łyżeczki. Ekstrakt z korzenia lukrecji (znajdź go TUTAJ)

8 kropli olejku z niebieskiego krwawnika (znajdź go TUTAJ)

5 kropli olejku Cypress (znajdź go TUTAJ)

10 kropli olejku lawendowego (znajdź go TUTAJ)

 • Dodaj wszystkie składniki do 2 uncji. szklana butelka z rozpylaczem taka jak ta.
 • Spryskaj skórę po oczyszczeniu i przed nawilżeniem. Może i powinien być stosowany rano i wieczorem.

DIY tonik korzeniowy lukrecji

 • Nawet koloryt skóry
 • Możliwe, że znikną plamy słoneczne i starcze
 • Zrównoważyć pH skóry
 • Dodaj nawodnienie
 • Pomóż nawilżaczom skuteczniej penetrować
 • Zabij bakterie
 • Przyspiesz gojenie
 • Łagodna i spokojna skóra
 • Leczy i łagodzi stany skóry, takie jak wyprysk i zapalenie skóry

Chociaż ten toner nie poprawił jeszcze zauważalnie moich brązowych plam, nie oznacza to, że nie zadziała. Zastanawiam się, jak wyjątkowo jesteśmy stworzeni i jak to, co działa dla jednego, może nie działać dla drugiego. Nie wiesz, dopóki nie spróbujesz, aby ekstrakt z korzenia lukrecji był tani – naprawdę nie masz nic do stracenia, aby złapać butelkę i włączyć ją do tonera. Stworzyłem również rzut, który zawiera, a także kadzidło, aby jeszcze bardziej pomóc w zanikaniu poszczególnych miejsc. Wkrótce to opublikuję!

Myślę, że spodoba ci się ten toner. Jest to obecnie moja ulubiona część rutyny do pielęgnacji skóry, ponieważ ten toner jest tak orzeźwiający i pachnie tak dobrze! BTW – korzeń lukrecji nie ma zapachu – nienawidzę zapachu lukrecji! Ponadto, jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze skórą do majsterkowania – toner jest świetnym miejscem na rozpoczęcie, ponieważ jest tak łatwy w wykonaniu i użyciu!

100 Percent Pure ma serum do usuwania plam, które możesz wypróbować, jeśli nie chcesz tego robić samodzielnie. Otrzymuje niesamowite recenzje. Próbowałem tego i nie widziałem blaknięcia – moja skóra musi być naprawdę uparta, więc nie chodź tylko przeze mnie!

Czy znalazłeś remedium na brązowe plamy? PROSZĘ udostępnić, nawet jeśli nie jest to naturalne!

xx, Jenni

Tonik korzeniowy lukrecji