Suplementy, które biorę, które naprawdę robią różnicę!


Codzienne suplementyOd wielu lat walczę o zdrowie. Z tego powodu zawsze byłem sumienny, biorąc suplementy. Im jestem starszy, tym więcej ulepszeń wprowadziłem do swojej diety. Nie mam poważnych problemów zdrowotnych, ale zawsze twierdziłem, że mam IBS lub nieszczelne jelita. Zasadniczo mam do czynienia z wzdęciami, gazem i zaparciami. Odkąd wyszłam za mąż, te 3 problemy miały naprawdę negatywny wpływ na biznes bycia nowożeńcą, jeśli wiesz, co mam na myśli.

Dzięki temu, że czuję się niekomfortowo i mam problemy z jelitami, musiałem dokładnie przyjrzeć się mojej diecie i zacząłem od wyeliminowania glutenu. Chociaż pomogło to w pierwszym miesiącu, jedzenie bezglutenowe może naprawdę zepsuć kogoś, kto musi być bez zbóż. Aby produkty były „bezglutenowe”, należy dodać wiele dodatkowych ziaren. Zacząłem czuć się gorzej niż kiedykolwiek po miesiącu bez glutenu! Kiedy całkowicie wyeliminowałem ziarna, zacząłem widzieć, jak moje objawy znikają i zacząłem czuć się znacznie lepiej. Możesz przeczytać więcej na ten temat TUTAJ. To było rok temu i nadal czuję się lepiej i lepiej kontroluję trawienie. Mogłem dodać rzeczy takie jak sushi i chipsy tortilla, ale zachowuję te przedmioty na specjalne okazje i pozostaję bez zbóż przez 80% czasu.

Poza tym, że nie mam zbóż, postanowiłem zrezygnować ze wszystkich moich suplementów. Miesięcznie spędzałem rękę i nogę i nadal źle się czuję. W końcu zdałem sobie sprawę, że idealnie jest dostarczać składniki odżywcze poprzez jedzenie, dlatego bardziej skupiłem się na diecie. Najważniejsze jest to, że znalazłem nowe sposoby jedzenia jak największej liczby warzyw. Nadal jem też mięso wysokiej jakości, ograniczając nabiał i robiąc wszystko, co w mojej mocy (co nie jest naprawdę najlepsze), aby ograniczyć nawyki związane z cukrem i winem przez kilka nocy w tygodniu.

Biorąc to pod uwagę, dodałem 3 suplementy, ponieważ uważam, że są one absolutnie konieczne i bardzo z nich skorzystałem.

Przez całe życie brałem probiotyki, ale nigdy nie doświadczyłem tak oczywistych pozytywnych rezultatów, jak w przypadku tej marki probiotyku. Codziennie biorę łyżkę stołową i czasami biorę ją wieczorem, jeśli miałem przeciążenie złym jedzeniem lub mam dużo objawów trawiennych. Nie tylko nie chorowałem w tym sezonie, ale nastrój i poczucie zadowolenia uległy znacznej poprawie. Dobry układ odpornościowy zaczyna się w jelitach, a także produkcja serotoniny i dopaminy. Dobry probiotyk nie tylko przywraca równowagę w jelitach!

Flourish to żywy, płynny probiotyk. Ponieważ bakteria jest w postaci płynnej, w najbardziej naturalnym stanie może istnieć probiotyk. Ponadto ma 11 różnych szczepów (5 różnych rodzajów) bakterii żyjących razem.

Picie probiotyku jest inne, ale bardziej sensowne jest, gdy się nad tym zastanowić – pigułka jest liofilizowana. Co to robi z żywymi bakteriami? Przyjmowanie go w postaci płynnej chroni bakterie.

Położyłem na tym moje córki, mojego męża i mojego sąsiada! Flourish Junior jest specjalnie dla dzieci. Jedyną różnicą w stosunku do wersji dla dorosłych jest to, że jest nieco słodsza. Można go dodać do soku, jeśli masz wybredne dzieci. Dzieci potrzebują wszelkiej możliwej pomocy, jeśli chodzi o walkę z błędami, mam rację! Znajdź Flourish Junior TUTAJ.

Od dawna biorę kolagen, ale korzyści zewnętrzne były bardzo małe. Kiedy przestałem dodawać go do mojego smoothie, nie zauważyłem żadnej zmiany. Postanowiłem spróbować jeszcze raz, ale tym razem miałem na myśli inną markę. Zmieniłem się na TĄ markę iw ciągu kilku dni moje rozłupywane paznokcie wzmocniły się i zaczęły rosnąć jak szalone. Moja skóra też wyglądała lepiej.

Naciskam na kolagen, ponieważ chociaż wiadomo, że pomaga w pielęgnacji skóry, paznokci i włosów, pomaga również wzmacniać stawy, a nawet jelita. Jeśli cierpisz na nieszczelne jelita, jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić, jest wzięcie kolagenu do naprawy włókien w jelitach. Czuję, że ponieważ widzę oczywistą korzyść zewnętrzną, zdecydowanie odczuwam również korzyści wewnętrzne i że kolagen przyczynia się do mojego samopoczucia.

Kolagen ma wiele zalet…

 • Poprawione zdrowie skóry
 • Młodsza, jędrniejsza skóra
 • Wspólne zdrowie
 • Poprawiona funkcja jelit i trawienie
 • Chroni nadmierne zapalenie
 • Buduje i przywraca mięśnie
 • Wspiera metabolizm
 • Reguluje apetyt
 • Promuje funkcję zdrowego mózgu
 • Promuje głębszy sen

Ta konkretna marka ma niska masa cząsteczkowa i jest w 90% dostępna biologicznie co oznacza, że ​​jest bardzo dobrze przyswajalny. Myślę, że właśnie dlatego ten kolagen robi taką różnicę w porównaniu do innych marek. Jest również testowany na glifosat!

Znajdź TUTAJ.

Zacząłem mówić o magnezie, ponieważ odkryłem, że większość ludzi ma straszny niedobór, co może powodować tak wiele problemów zdrowotnych, ale dodatkową korzyścią przy przyjmowaniu cytrynianu magnezu jest to, że może pomóc ci być bardziej regularnym. Uzależniam się od magnezu, aby utrzymać mnie regularnie, a także pomóc mi lepiej spać.

Właściwy poziom magnezu jest bardzo ważny. Przyjmowanie suplementu magnezu może pomóc w tak wielu funkcjach organizmu.

Suplement magnezu

 • Dostarcza energię na poziomie komórkowym
 • Zwiększa siłę kości
 • Pomaga zmniejszyć stres i niepokój
 • Zwiększa nastrój i walczy z depresją
 • Promuje zdrowy poziom cukru we krwi
 • Promuje zdrowy poziom ciśnienia krwi
 • Promuje zdrowie serca
 • Może być pomocny w bólach głowy i migrenach
 • Korzystny w przypadku bólu mięśni, skurczów i skurczów
 • Pomóż utrzymać zdrową skórę
 • Może zwiększyć poziomy DHEA
 • Plus wiele, wiele więcej!

Magnez faktycznie pomaga się aktywować 300 enzymów, katalizator każdej funkcji w ciele. Jest potrzebny do transportu elektrolitów przez błony komórkowe – klucz do skutecznego przewodzenia nerwów, skurczu mięśni i czynności serca.

Korzyści z doskonałych suplementów magnezu:

 • Wysoka biodostępność
 • Testowane laboratoryjnie pod kątem metali ciężkich, kliknij opcję Wyniki
 • Praktycznie bez smaku i bez zapachu
 • 100% czysty i naturalny cytrynian magnezu
 • Organiczna forma magnezu
 • Bez syntetycznych
 • Bez GMO
 • Łatwo miesza się z wodą lub sokiem
 • Wysoka rozpuszczalność i szybkość wchłaniania jelitowego

Po obiedzie mieszam proszek z wodą. Jest prawie bez smaku i pomaga mi wieczorem odpocząć.

Znajdź magnez TUTAJ.

Hormony nadal stanowią problem dla większości z nas, zwłaszcza jeśli masz dzieci. Bardzo często dominuje estrogen. Objawami dominacji estrogenu są ciężkie miesiączki, niskie libido, przyrost masy ciała, wypadanie włosów, wzdęcia, zmęczenie, bezsenność, a nawet problemy z tarczycą. Zacznę brać korzeń maca i ashwaghanda. Będę Cię informować na ten temat. Czy ktoś ma jeszcze jakieś sugestie?

Aby zachować całkowitą przejrzystość, odkryłem firmę, w której dostaję magnez i kolagen przez innego blogera. Jest partnerem programu i zachęciła mnie do rejestracji ze względu na ich jakość. Dostaję mały procent, jeśli kupisz którykolwiek z produktów. Należę również do firmy, która produkuje Flourish. Jestem tak niesamowicie sprzedany na tym produkcie, że mogą mnie zapisać, aby sprzedawać go na rogu ulicy. Jestem bardzo podekscytowany, że mogę zrobić z tego niewielką prowizję, ale mogę szczerze powiedzieć, że gdyby nie było programów partnerskich, nadal udostępniłbym wszystkie 3 z tych produktów! Przez 6 lat blogowania rozwinąłem w sobie wielką niechęć do „wpływowych” (nienawidzę tego tytułu), którzy dzielą się rzeczami z jakiegokolwiek innego powodu, niż to, że absolutnie je uwielbiają.

Mam nadzieję, że wypróbujesz te 3 suplementy. Naprawdę zmieniły moje zdrowie.

Perfect Supplements ma teraz wyprzedaż. Pomyślałem, że zsynchronizuję z nim ten post, więc jeśli chcesz wypróbować tę markę, możesz uzyskać zniżkę! Kupuj TUTAJ.

xx, Jenni

Suplementy "width =" 695 "height =" 2000 "srcset =" https://i1.wp.com/jenniraincloud.com/wp-content/uploads/2020/01/3-supplements-pinterest.jpg?w=695&ssl = 1 695 w, https://i1.wp.com/jenniraincloud.com/wp-content/uploads/2020/01/3-supplements-pinterest.jpg?resize=300%2C863&ssl=1 300 w „rozmiary =” (maks. -width: 695px) 100vw, 695px "data-jpibfi-post-excerpt =" "data-jpibfi-post-url =" https://jenniraincloud.com/supplements-im-taking-that-are-truly-making- a-różnica / "data-jpibfi-post-title =" Suplementy, które biorę, które naprawdę robią różnicę! "data-jpibfi-src =" https://i1.wp.com/jenniraincloud.com/wp- content / uploads / 2020/01/3-suplements-pinterest.jpg? resize = 695% 2C2000 & ssl = 1 "data-recalc-dims =" 1 "/></p>
</div>

    </div>

    <footer>
      <!-- post pagination -->      <!-- review -->
      <div class=

Poprzedni artykułDIY Maska do suchej skóry – Jenni Raincloud
Następny artykułPorównywanie i rozszyfrowywanie wegańskich wosków do balsamów