Sobota dla małych firm i pielęgnacja skóry I Stand By.


Sobota Business Small to szansa na głosowanie za swoje dolary. Pewnie wszyscy kochamy dobrą ofertę na Amazon, ale kiedy wspierasz małą firmę taką jak moja, osobiście przyczyniasz się do życia tej osoby. Gdybym nie miał własnej firmy i nie wiedział, jak bardzo każde zamówienie robi różnicę, prawdopodobnie nigdy nie pomyślałbym o tym aspekcie wydawania pieniędzy.

Moja linia produktów do pielęgnacji skóry to przedstawienie jednej kobiety. Od początku do końca to wszystko ja. Moje produkty są świeże, ręcznie i w małych partiach. Gdy kupujesz od małej firmy, kontrola jakości jest na znacznie wyższym poziomie.

Kiedy 5 lat temu założyłem J. Raincloud Organics, nie miałem na myśli wzniosłych aspiracji. Chciałem miejsca, w którym mógłbym sprzedawać nadwyżki DIY ze swoich postów i potrzebowałem zwiększyć moje dochody. Przez lata dodawałem i odbierałem produkty, modyfikowałem receptury i doskonaliłem produkty, które znam. Zdałem sobie sprawę, że jeśli nie podoba mi się ten produkt w 100%, nie mogę go sprzedać.

Przez lata nauczyłem się tak wiele i stałem się bardziej uczciwy, niż myślałem, że powinienem.

Ponieważ świat „blogów” wciąż się zmienia, stało się jasne, że moja linia produktów do pielęgnacji skóry musi być coraz bardziej skoncentrowana. Blogi stają się coraz mniej aktualne, a wraz ze zmianami algorytmów w Google i Pinterest istnieje ryzyko, że mój blog stanie się w pewnym momencie przestarzały. Jednak włożyłem tyle serca i kreatywności w J. Raincloud Organics i jestem bardziej podekscytowany niż kiedykolwiek, aby skupić się coraz bardziej na moim sklepie!

Dziękuję bardzo wszystkim za to zamówienie tydzień po tygodniu. Powiem wam, że około 80% moich zamówień pochodzi od powracających klientów, co mnie bardzo cieszy. Wiem, że nie jestem jedynym, który polega na moich produktach i uwielbia je, i to jest najlepsze uczucie!

Każdy produkt w moim sklepie przetrwał próbę czasu, recenzji i jakości. Możesz odpocząć, wiedząc, że produkty, które oferuję, są produktami, których używam. W rzeczywistości zdecydowałem, że w 2020 r. Nie będę już robił recenzji kosmetyków Jenni Raincloud, chyba że nie będą konkurować z moimi własnymi produktami. Szczerze mówiąc, chociaż uwielbiam odkrywać nowe czyste piękno, moja skóra woli moje własne produkty lub produkty do majsterkowania, więc mogę szczerze powiedzieć, że myślę, że twoje też.

Jeśli nadal masz jakieś wątpliwości, kupując ode mnie, pomyśl, że pielęgnacja skóry nie musi być skomplikowana. Tak naprawdę wierzęim prościej, tym lepiej. Nie wkładam składników do moich produktów, których nie mogę wymówić. Nie sprzedaję już kremów ze względu na ilość wody w nich zawartej, a także potrzebę konserwantów i emulgatorów. Nie twierdzę również, że wiem, jak naprawić skórę ze skłonnością do trądziku, ponieważ nie mam skóry ze skłonnością do trądziku, aby móc eksperymentować i dowiedzieć się, co działa. Koncentruję się na tym, co wiem i mogę stać. Korzystam z najwyższej jakości składników, które mogę pozyskiwać i kontynuuję badania innych źródeł. Używam tylko szklanych pojemników oprócz moich maści i NIGDY nie testuję na zwierzętach. Tylko małe dziewczynki.

W ten weekend oferuję 30% zniżki na wszystkie produkty plus bezpłatną wysyłkę przy wszystkich zamówieniach powyżej 35 USD z kodem SUPPORTSMALL.

Jeśli Twoja skóra jest normalna do wyschnięcia, chciałbym, abyś spróbował. Używając testowanych czasowo, olejki organiczne były zupełnie inną metodą pielęgnacji skóry, kiedy zaczynałem, ale bardzo potrzebna zmiana, na którą moja skóra bardzo zareagowała. Używanie olejków do oczyszczania i nawilżania przyniosło taką równowagę mojej skórze i mogę spokojnie odpoczywać, właściwie wspieram moją skórę z wiekiem.

Wstrząsa mnie każde zamówienie. Ten biznes nie tylko pomaga mojej rodzinie, ale także cieszy mnie, że to, co stworzyłem, wychodzi na świat, aby, mam nadzieję, sprawić, że ktoś inny poczuje się dobrze.

Pielęgnacja skóry wzmacniająca moją młodość to pobłażanie bez poczucia winy, na które skóra pozytywnie zareaguje.

Mój sklep można znaleźć TUTAJ.

Zapisz się na mój biuletyn, aby otrzymywać ekskluzywne kody kuponów!

xx, Jenni