Przerwa wiosenna w stylu Palm Springs


10 kwietnia 2019 r

W końcu heeere! Ani nie chwilę za wzcześnie. Jestem w Palm Springs, gdzie prowadzę rekolekcje dla uzdrowicieli z Fit & Fly Girl, i powinieneś zobaczyć moją walizkę … A może powiem walizki. Pracujemy w 100-stopniowym upale, zdobywamy przy tym uwagę i oczywiście rozkoszujemy się przy basenie. Rzucaj w grupowych kolacjach, a to łatwo 2-3 zmiany stroju na DZIEŃ. Oto, co przyniosłem!

Kupuję wszystkie moje tuszowania od J.Crew, ale ten może być podwójny jak suknia! Mam wrażenie, że kupię go we wszystkich kolorach przed końcem sezonu.

Przez całe życie nie wiem, dlaczego opinia na ten temat nie jest lepsza! Charlotte Tilbury's Overnight Bronze & Glow Masque to moja ulubiona samoopalacz do twarzy. Odcień jest PERFEKCYJNY – niezbyt ciemny i nigdy pomarańczowy-y – i uwielbiam, że nawilża moją skórę przez noc.

Z oparzeniem przeciwsłonecznym ryzykuję zero i zawsze wolę formułę fizyczną lub mineralną, ponieważ są one a) zdrowsze i b) łatwiejsze na mojej skórze. Jestem na moim drugim MyChelle Sun Shield Stick SPF 50 podbarwionym, ponieważ jest idealny do podróży lub w podróży. Również: 12 USD !!

Nigdzie nie idę bez butelki BKR. Szkło utrzymuje świeżość wody nawet podczas gorącej jogi, pętla jest łatwa do trzymania podczas wędrówek, a kolory sprawiają, że jestem szczęśliwy!

Poza tym, że pakowanie rattanu do mojej walizki było niesamowicie nieefektywnym wykorzystaniem przestrzeni, to jest NAJBARDZIEJ ŚLUBNE. I to o połowę taniej! Poważnie, po prostu go kup. Lub kup ten różowy. Targ rolny, plaża, okolice miasta. . . użyjesz go wszędzie.

P.S. Jest również uwzględniony w Shopbop Event of Season Sale: 20% zniżki na zamówienie poniżej 500 USD i 25% zniżki na zamówienie powyżej 500 USD, teraz do 4/12. Użyj kodu promocyjnego: WYDARZENIE 19

ZDARZYŁO SIĘ TOO