Poszłam do Walmart i odkryłam moją nową ulubioną pastę do zębów

19 kwietnia 2019 r

Po pierwsze: nie zamierzam przez sekundę udawać, że ten post jest seksowny lub stylowy. Chodzi o pastę do zębów! Naprawdę niesamowita pasta do zębów, ale nadal. Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że dni, w których codzienne życie wyglądało tak, jak w magazynie, już minęły.

Walmart, gdzie oświetlenie nie zostało zaprojektowane tak, abym mogła wyglądać jak supermodelka, ma pomóc Ci znaleźć to, czego potrzebujesz. To już nie lada wyczyn w przejściu pasty do zębów. Kiedy stało się to przejściem ?! Wolałbym raczej używać nici dentystycznej niż kupować pastę do zębów. Żartuję… oczywiście, że nici 😉. A jednak mam obsesję na punkcie higieny jamy ustnej. Mam za to higieniczną mamę dentystyczną.

Znalezienie pasty do zębów, która byłaby jednocześnie skuteczna i zdrowa, nigdy nie była łatwa. Większość produktów z prostszymi składnikami wygląda uroczo na zlewie, ale tak naprawdę nie daje. Nowa pszczoła Burtowa pasta do zębów zawiera składniki, którym możesz zaufać, a formuły fluorkowe działają jak wiodące pasty do zębów w walce z jamami – istnieją formuły bezfluorowe, oferując użytkownikom swobodę wyboru. (Wygląda również uroczo na zlewie, ponieważ to pszczoły Burta).

W przeciwieństwie do standardowych past do zębów, nowa linia od Burt’s Bees jest produkowana bez SLS (laurylosiarczan sodu) oraz sztucznych aromatów i słodzików. Tak, te rzeczy można znaleźć w większości past do zębów! I bądźmy szczerzy: nie tylko szczotkujemy te rzeczy, ale jemy.

Jestem podekscytowany prostotą i skutecznością pasty do zębów Burt’s Bees prawie tak samo jak smak. Tak orzeźwiający i miętowy, bez gorzkiego smaku ani szorstkiej konsystencji – znasz ten jeden. Będziesz naprawdę czekał na mycie zębów (po umyciu twarzy, prawda ?!)

Pamiętaj, aby dostać swój w Walmart jak najszybciej! Jestem pewien, że wszyscy w moim sklepie złapali rurkę po obejrzeniu sceny. Po prostu utrzymuję to.