Poszedłem do Walmart i odkryłem moją nową ulubioną pastę do zębów


Po pierwsze: nie zamierzam przez sekundę udawać, że ten post jest seksowny lub stylowy. Chodzi o pastę do zębów! Naprawdę niesamowita pasta do zębów, ale nadal. Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że dni, w których codzienne życie wygląda tak, jak w magazynie, już minęły. Prawdziwe życie wygląda tak, jakbym w połowie dnia kupował Walmartowi nową pastę do zębów od pszczół Burta.

Walmart, gdzie oświetlenie nie zostało zaprojektowane tak, aby wyglądać jak supermodelka, ma pomóc Ci znaleźć to, czego potrzebujesz. To nie lada wyczyn w dzisiejszych czasach w przejściu pasty do zębów. Kiedy stało się to przejściem ?! Wolałbym raczej nić dentystyczną niż kupować pastę do zębów. Żartuję… oczywiście, że nic nie mówię ???? A jednak mam obsesję na punkcie higieny jamy ustnej. Mam za to higieniczną mamę dentystyczną.

Znalezienie pasty do zębów, która byłaby jednocześnie skuteczna i zdrowa, nigdy nie była łatwa. Większość produktów z prostszymi składnikami wygląda uroczo na zlewie, ale tak naprawdę nie daje. Nowa pszczoła Burtowa pasta do zębów zawiera składniki, którym możesz zaufać, a formuły fluorkowe działają jak wiodące pasty do zębów w walce z jamami – istnieją formuły bezfluorowe, oferując użytkownikom swobodę wyboru. (Wygląda też uroczo na zlewie, ponieważ to pszczoły Burta).

W przeciwieństwie do standardowych past do zębów, nowa linia od Burt's Bees jest produkowana bez SLS (laurylosiarczan sodu) oraz sztucznych aromatów i słodzików. Tak, te rzeczy można znaleźć w większości past do zębów! I bądźmy szczerzy: nie tylko szczotkujemy te rzeczy, ale jemy.

Jestem podekscytowany prostotą i skutecznością pasty do zębów Burt's Bees prawie tak samo, jak o smaku. Tak orzeźwiający i miętowy, bez gorzkiego smaku ani szorstkiej konsystencji – znasz ten jeden. Będziesz naprawdę czekał na mycie zębów (po umyciu twarzy, prawda ?!)

Pamiętaj, aby otrzymać swój w Walmart jak najszybciej! Jestem pewien, że wszyscy w moim sklepie złapali rurkę po obejrzeniu sceny. Po prostu utrzymuję to.