Nowe składniki do Anti-Aging DIY!


Zioła róży górskiej

Ostatnio badam nowe składniki nowych przepisów i kupiłem kilka, którymi chciałem się podzielić! Te nowe oleje otrzymałem od mojej wybranej firmy składników, Mountain Rose Herbs, ponieważ wiem, że mogę zaufać ich jakości. Wiem, że Amazon jest szybszym, łatwiejszym i tańszym wyborem, ale szczerze mówiąc – jakość w większości, którą znalazłem na Amazon, jest bardzo wątpliwa. W świecie pełnym nienaturalności ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest GMO, zawierający pestycydy składnik, który Twoim zdaniem jest naturalny i bezpieczny.

Badam olej z baobabu, olej moringa, olej marula, olej sacha inchi, masło mango, olejek eteryczny z helichrysum i rolkę drzewa sandałowego. Po zbadaniu każdego z tych składników – jestem bardzo podekscytowany, aby zacząć tworzyć nowe produkty, ponieważ znalazłem naprawdę interesujące informacje na temat każdego produktu !!

Zwabiło mnie olejkiem baobabu, że zawiera więcej przeciwutleniaczy niż jagody goji, a nawet matcha!

Jest bogaty w witaminy A, C i E.

Podoba mi się również, że szybko się wchłania. Jest świetnym olejem do włosów i paznokci, ponieważ zawiera białka i wapń.

Baobab jest również olejem oczyszczającym, więc będzie idealnym dodatkiem do olejków oczyszczających i balsamów!

Znajdź TUTAJ.

Olej Sacha Inchi jest 93% kwas tłuszczowys (omega 3, 6 i 9). To szalone! Zwłaszcza, gdy porównasz go do oleju kokosowego, który ma tylko 10%! Ponieważ jest bogaty w kwas linolowy, jest doskonałym olejem dla osób z trądzikiem. Ten olej pomoże również zrównoważyć nadmierną produkcję ropy. Możesz przeczytać więcej TUTAJ o tym, dlaczego oleje bogate w kwas linolowy pomagają zatkać skórę.

Znajdź TUTAJ.

Olejek marula ma wyjątkowo wysoką zawartość kwasów tłuszczowych omega-9, co oznacza, że ​​wnika znacznie głębiej w skórę niż inne oleje. Rezultatem jest bardziej intensywna, długotrwała wilgoć. Badanie z 2002 r. Wykazało, że olej marula poprawiał penetrację bardziej niż syntetyczne wzmacniacze penetracji!

Kolejnym ciekawym faktem jest to, że jest to bardzo stabilny olej, więc nie musisz się martwić, że przez jakiś czas będzie gorzej. W rzeczywistości jest 10 razy bardziej stabilny niż oliwa z oliwek.

Jest również bogaty w witaminę C, a także E.

Znajdź TUTAJ.

Słyszałem o oleju Moringa od dłuższego czasu i chciałem zobaczyć, o co chodzi w tym szumie. Nauczyłem się, że ten olej zawiera hormon roślinny zwany cytokininą, który pomaga w rozwoju komórek, a także chroni komórki skóry.

Ten olej zawiera również dużą ilość witaminy C, która, jak wiemy, pomaga zwiększyć kolagen.

Ma wysokie stężenie kwasu behenowego, który jest znany jako narzędzie przeciw starzeniu się ze względu na jego silne właściwości kondycjonujące!

Jest również bogaty w witaminy A i E.

Znajdź TUTAJ.

Zwykle przyklejamy się do masła kakaowego i masła shea, ale chciałem spróbować masła mango, ponieważ najwyraźniej wchłania się w skórę „szokująco szybko”. Jest to plus, ponieważ masła są tłuste.

To masło jest również nieprzywierające, więc jest bezpieczne dla tłustych rodzajów skóry, ponieważ nie zatyka porów!

Ma wysoką zawartość witaminy A i C, które, jak wiemy, są korzystne, jeśli chodzi o utrzymanie młodzieńczej skóry.

Wiadomo również, że jest pomocny w naprawie skóry, zwłaszcza popękanych pięt.

Znajdź TUTAJ.

Helichrysum jest jednym z tych bardzo drogich olejków eterycznych, które należy stosować bardzo oszczędnie ze względu na jego cenę. Pochodzi z imponującą reputacją.

To, czego szukam, to olej, który może pomóc w plamach słonecznych i to może być to. Jest to jeden z niewielu olejków eterycznych, które zawierają „diketony”, które mogą pomóc zmniejszyć widoczność plam starczych i przebarwień.

Helichrysum jest bardzo delikatnym olejem, więc mogą go używać wszystkie rodzaje skóry.

Wiadomo, że zmniejsza wygląd drobnych linii i zmarszczek oraz poprawia teksturę skóry.

Helichrysum ma również reputację zmniejszania wyglądu blizn. Dodałem go do masła na brzuchu z myślą o bliznach w kształcie litery C.

Znajdź TUTAJ.

Poszedłem z wersją roll-on, ponieważ jest znacznie tańsza. Byłem bardzo ciekawy drzewa sandałowego, ale tak naprawdę nie dla korzyści dla skóry.

Drzewo sandałowe jest znane ze swojego zapachu. Został opisany jako ciepły, żywiczny, słodki, balsamiczny, lekko gorzki i drzewny.

Drzewo sandałowe ma właściwości afrodyzjaku. Jest także uziemiający, uspokajający i pomaga w jasności umysłu. Pomyślałem, że rolowanie może być idealnym wprowadzeniem do tego obiecującego oleju!

Znajdź TUTAJ.

Oleje z ziół Mountain Rose

Daj mi znać, jeśli są jakieś specjalne produkty, które chciałbyś, abym opracował z myślą o tych składnikach! Nie zaszedłem tak daleko, więc jestem bardzo otwarty.

Przycisk Zioła Mountain Rose

xx, Jenni

Mountain Rose Herbs Oleje przeciwzmarszczkowe