Mieszanka złodziei DIY – Jenni Raincloud


Nie poradzę sobie z sezonem jesienno-zimowym bez kilku butelek mieszanki olejków Thieves, np. Shield, On Guard, Nature's Shield i Fighting 5, żeby wymienić tylko kilka. Jeśli nie wiesz, co to za mieszanka olejów, pozwól mi krótko wyjaśnić. Ta mieszanka olejków eterycznych składa się z cytryny, rozmarynu, cynamonu, eukaliptusa i goździków. Te 5 olejków eterycznych jest silnych, jeśli chodzi o zabijanie bakterii wewnętrznie, w powietrzu i na powierzchniach. Najczęściej stosuje się go w dyfuzorze w sezonie zimowym, kiedy łatwo przeziębić się przeziębienia i grypy.

Moim zdaniem ta mieszanka jest absolutną koniecznością, a ponieważ uwielbiam olejki eteryczne Mountain Rose Herbs i nie mają one mieszanek, ten rok jest rokiem, w którym możemy zrobić własne. A ponieważ używamy olejków eterycznych MRH, nasza mieszanka będzie w 100% ekologiczna i sprawiedliwy handel!

We Francji w XV wieku złodzieje zakradali się na cmentarze, aby obrabować umierających i zmarłych. Mówi się, że chronili się, tworząc specjalną kombinację goździków, rozmarynu, cytryny, cynamonu i eukaliptusa. Według legendy złodzieje dostali mniej kary, o ile ujawnią przepis, który powstrzymał ich przed zarażeniem się zarazą!

Składniki mieszanki Thieves są przeciwbakteryjne, antyseptyczne i przeciwwirusowe i mają właściwości stymulujące układ odpornościowy. W rzeczywistości został przetestowany przez Weber State University w stanie Utah w 1997 roku i stwierdzono, że zabija 99% bakterii unoszących się w powietrzu po rozproszeniu w pomieszczeniu.

Według rodziny Small Footprint, podczas walki z przeziębieniem, grypą i zapaleniem oskrzeli rozcieńczyć 15 kropli mieszanki 15 kroplami olejku nośnego, takiego jak migdał, oliwka lub kokos. Zastosuj do dolnej części pleców (gdzie wirusy i bakterie mają tendencję do hibernacji), do górnej części uda i szyi, aby pomóc w objawach. W przypadku kaszlu i zapalenia oskrzeli należy również stosować na stopy, mostek, klatkę piersiową i gardło.

Zimą prawie codziennie rozpraszam Złodziei. Rozpraszam nawet w swoim samochodzie TEN dyfuzor. Kiedy masz więcej dzieci, rozproszenie w ich pokojach może być bardzo trudne, jeśli chodzi o powstrzymanie wirusa u jednego dziecka. Lubię też robić spray do pokoju, a także dezynfekcję rąk. Te instrukcje są poniżej.

Ponieważ tyle przeszedłem przez cały sezon, jestem zachwycony, że mogę zrobić własne, ponieważ 5 olejków jest dostępnych i miałem ich większość.

Poniżej znajduje się przepis, którego możesz użyć, jeśli nie skończysz mieszać i po prostu musisz rozproszyć …

Ten przepis oparty jest na szklanej butelce 1/2 uncji. Pamiętaj, że plastik nie jest opcją. Ta mieszanka przejdzie do końca. Użyłem butelek z kroplomierzem, takich jak TO, lub możesz zrobić tradycyjną butelkę z kroplami olejków eterycznych, takich jak TO. Jest 15 mililitrów na 1/2 uncji, co jest typowym rozmiarem większości dużych butelek z olejkami eterycznymi.

Ponieważ twoja domowa mieszanka Złodziei nie jest rozcieńczona, nigdy nie nakładaj jej bezpośrednio na skórę, chyba że nakładasz ją na dno stóp, a nawet wtedy możesz doznać oparzenia. Częstym zaleceniem do rozcieńczania jest 6 do 12 kropli olejku eterycznego na uncję oleju nośnikowego.

Sformułowałem ten przepis za pomocą przepisu Mountain Rose Herbs. Zmieniłem kwoty, ponieważ chciałem zrobić 1/2 uncji, aby trwało to dłużej. Nie ma to jak dziecko schorowane i odkrywające, że twoja butelka jest pusta!

Przycisk Zioła Górskie

  • Zrób spray uniwersalny, dodając 80 kropli do 8-uncjowej butelki z 1 łyżką. oczaru wirginijskiego lub wódki, a następnie uzupełnij wodą. Możesz spryskać to każdą powierzchnią. Spryskuję łóżka i prześcieradła, a także całe pokoje i samochód. Nie miałem problemu z rozpylaniem tego na tapicerkę.
  • Zrób ręczny spray dezynfekujący, łącząc mieszankę 1/2 Thieves z 1/2 wódki w małej butelce z rozpylaczem, takim jak TO.
  • Zrób maść, używając 1/4 szklanki oleju kokosowego, 1 łyżka. mieszanka wosku pszczelego i 20 kropli Złodziei. Możesz użyć tego bezpośrednio na gardło, szyję i klatkę piersiową, gdy ból. Możesz również zastosować to do spodów stóp. Pomoże nie tylko dostarczyć olejki do twojego ciała, ale także wygładzi i nawilży suche pięty! Będziesz musiał przetestować to na dzieciach, na wypadek, gdyby nadal były zbyt silne. Moje córki z łatwością radzą sobie z tą proporcją.
  • Dodaj 80 kropli do 8 uncji białego octu, aby uzyskać silny środek do czyszczenia powierzchni. Spryskaj wszystkie blaty, a także okna i lusterka do czyszczenia i dezynfekcji!
  • Dodaj 4-5 kropli do wsadu prania, aby uzyskać głębsze czyszczenie!
  • Dodaj kroplę do swojej pasty do zębów – ta mieszanka działa cuda dla zdrowia dziąseł i zębów. Lubię dodawać go do mojego domowego przepisu na pastę do zębów!

Dodam, że jeśli nie poczujesz tej mieszanki, będziesz mile zaskoczony, jak pięknie pachnie. Jego zapach cynamonu i goździków jest bardzo widoczny. Zapachy mentolowe eukaliptusa i rozmarynu są uziemione i drzewne, a następnie cytryna rozjaśnia wszystko! Jest to idealny zapach do każdego domu jesienią i zimą!

Tak się cieszę, że mogę się z tobą podzielić tą mieszanką olejków eterycznych! Teraz miejmy nadzieję, że nie będę miał kłopotów, nazywając to „Mieszanka złodziei”!

Jeśli nie chcesz tworzyć własnej mieszanki, ale nadal chcesz mieszankę, polecam Tarczę Spark Natural. Znajdź TUTAJ.

xx, Jenni

Mieszanka złodziei DIY