Lancome Visionnaire Advanced Skin Corrector | Przegląd INICI

Otrzymałem Lancome's Visionnaire Zaawansowany korektor skóry* w torbie z gadżetami na imprezie w Lancome w okolicach Świąt Bożego Narodzenia w zeszłym roku. Używam mniej więcej codziennie, odkąd go mam, i pomyślałem, że to coś, o czym chcielibyście usłyszeć! To kultowy produkt, a entuzjastyczne recenzje pojawiają się na jego temat w świecie urody. Visionnaire zawiera nowego zbawiciela Lancome'a ​​do pielęgnacji skóry; Cząsteczka LR 2412 (liczba jest liczbą prób, jakie trzeba było, aby uzyskać formułę Visionnaire w sam raz)! To był niesamowity produkt Trwa 12 lat, więc wiedziałem, że to będzie coś wyjątkowego.

Podobnie jak większość produktów do pielęgnacji skóry, Visionnaire zabiera się ze sobą 4 tygodnie, aby zacząć wykazywać korzyści do skóry. Twierdzi, że poprawić wygląd zmarszczek, zminimalizować pory i wyrównać odcień skóry. Dla mnie to skrzyżowanie serum i kremu nawilżającego; jest całkiem nawilżający, więc używam tego zamiast kremu nawilżającego w nocy. Używam go od prawie 3 miesięcy, a moja skóra bez wątpienia poprawiła się dzięki użyciu Visionnaire. Używam 2-3 pompek produktu i wmasowuję go w skórę. Jest przyjemny i wodnisty na skórze i natychmiast się w nim zanurza.

Mój skintone bez wątpienia wyrównał dzięki temu; Mam wyjątkowo bladą skórę, która podczas zimy może zmienić kolor na czerwony i zwłok. Zauważyłem zmniejszenie zaczerwienienia tej zimy, podczas korzystania z tego, więc był to wyraźny plus. Dostaję również dość duże pory w obszarze strefy T, szczególnie wokół nosa. Visionnaire poprawił wygląd porów, co sprawia, że ​​nakładanie makijażu jest nieco mniej stresujące (mniej podkładu). Jeszcze nie mam zmarszczek (dzięki Bogu), więc nie mogę powiedzieć, czy to poprawi ich wygląd – zakładam, że tak, widząc, jak wspaniale jest we wszystkim innym.

Mam 30 ml butelkę 70 € kupować (* omdlenia *), więc powiedzenie Visionnaire to luksus, to mało powiedziane. Jednak trwa to wieki i wydostajesz się z tego, co wkładasz w produkty do pielęgnacji skóry! Używam go od grudnia i nie ma go nawet w połowie. Butelka jest cudowna i wystarczająco lekka, więc jest przydatna w podróży. Gorąco polecam, jeśli chcesz odmłodzić skórę, poprawić jej ogólny wygląd i zafundować sobie odrobinę luksusu. Poproś o tester w najbliższym punkcie sprzedaży Lancome, aby spróbować przed zakupem!

Czy korzystałeś już z Visionnaire? Co pomyślałeś?