Klimatyzator W Butelce


DIY Klimatyzacja w butelce

Jeśli jesteś podobny do mnie i spędzasz dużo czasu poza pracą w upały, ten bardzo prosty DIY jest dla Ciebie! Jest to dwuskładnikowy spray, który pomoże Ci ochłodzić się w dusznych miesiącach letnich!

Olejek miętowy wykonuje wiele zadań. Czy wiesz, że może pomóc złagodzić nudności? Było to również pomocne przy refluksie kwasu, gdy dodajesz kroplę do wody. Może niemal natychmiast zmniejszyć gorączkę i jest bardzo pomocny, jeśli masz tendencję do gorączki, która na chwilę wzrasta do przerażających wysokości. Ma również działanie chłodzące po nałożeniu na skórę. To wspaniałe, gdy wykonujesz masaż stóp! Możesz go nawet rozproszyć, aby pomóc w koncentracji!

W miesiącach letnich lubię mieć pod ręką butelkę, którą rozpylam na twarz, klatkę piersiową, plecy, a nawet pod pachami, kiedy pracuję na podwórku. Nie uwierzysz, jak to może zaoferować trochę tymczasowej ulgi! Mam tendencję do braku krążenia w stopach i bardzo łatwo puchną. Na zewnątrz spryskuję majsterkowiczem stopy.

4 TBSP. Witch Hazel (znajdź TUTAJ)

10 kropli olejku miętowego (znajdź go TUTAJ)

1 kryształ Menthol Crystal (znajdź je TUTAJ) * opcjonalnie *

  • Dodaj oczar wirginijski i miętę do 2-uncjowej butelki z rozpylaczem.
  • Musisz potrząsnąć sprayem za każdym razem, gdy go użyjesz, aby zdyspergować olejek eteryczny.

** Jeśli dodajesz kryształy mentalne, dodaj je razem z innymi składnikami. Zachowaj ostrożność podczas natryskiwania twarzy, jeśli dodasz kryształy. Mogą być zbyt mocne dla wrażliwej skóry. Uważam, że dodanie kryształów daje bardziej intensywne uczucie chłodzenia, które trwa dłużej. Nie pali mojej skóry, ale dodawałbym 1 odłamek na raz i oceniałem, jak się czuje. W końcu rozpuszczą się w twoim sprayu. Do mojego dodałem 2 kryształy.

Kryształy mentolu wydają się droższe niż w momencie ich zakupu. Inne produkty do majsterkowania, w których można je stosować, to pocieranie parą, pasta do zębów, płyn do płukania jamy ustnej, krem ​​do golenia, spray do gardła (są jadalne) i środki przeciwbólowe.

Ten zestaw DIY idealnie nadaje się również do rozpylania w samochodzie. Nie sugeruję, aby zostawić go w samochodzie, ponieważ stałby się gorący, ale jest przydatny w torbie. Możesz również przechowywać to w torbie na siłownię! Mięta pieprzowa jest odświeżającym i czystym zapachem, więc nie mam nic przeciwko używaniu jej, gdy jesteś poza domem.

xx, Jenni

DIY Klimatyzacja w butelce