Gumka do warg w surowicy Roll On On


Serum do ust DIY

Jeśli masz linie wokół ust, czy to z powodu palenia, ciągłego gwizdania (moja dziwna kwestia), czy po prostu grawitacji, istnieje naturalne rozwiązanie. Jestem dowodem na to, że składnik gumki do warg, Hilurlip, gwiazda tego majsterkowicza, ma naprawdę długą drogę, jeśli chodzi o wygładzanie linii wokół ust. Ten przepis jest łatwy, łatwy, łatwy i znacznie ulepszony w stosunku do oryginalnego przepisu, który zamieściłem jakiś czas temu!

Kilka miesięcy temu opublikowałem przepis na balsam z gumką do ust. Wszyscy byli bardzo podekscytowani (dzięki moim zdjęciom przed i po), że postanowiłem dodać go do mojego sklepu Etsy na ograniczony czas. Ostatecznie sprzedałem znacznie więcej, niż się spodziewałem, i otrzymałem wiele opinii. Nie ma tak dokładnych testów produktu, jak w przypadku sprzedaży produktu osobom, których nie znasz.

Podczas gdy wielu z was, którzy go kupili, było z niego zadowolonych, kilku zwróciło moją uwagę, że balsam stał się ziarnisty. Ten problem zainspirował ten post! Kolejną kwestią było to, że wydaje się, że wysycha na ustach. Skontaktowałem się z firmą, która sprzedaje składnik „gumki do warg” i powiedzieli mi, że ten składnik prawdopodobnie nie spowoduje wysuszenia. Ale tym bardziej – zgadzam się – ten balsam niewiele pomaga w suchych ustach.

Krótka historia – moje stworzenie było bałaganem. Nie wspominając o tym, że składnik gumki Hilurlip jest bardzo wrażliwy na ciepło, więc zrobienie tych małych balsamów i nie zrujnowanie skuteczności Hilurlipa było dość trudne.

Wymyśliłem jednak rozwiązanie. Uznałem, że ten produkt będzie bardziej odpowiedni jako serum do ust, które nie musi być podgrzewane i można je nakładać na usta, a nie na usta. Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na ulepszenie tego DIY, ponieważ rolowanie jest o wiele lepsze.

Więc jeśli chcesz usunąć linie warg, ten przepis jest dla Ciebie. Nie tylko wyeliminowałem kilka składników, które moim zdaniem nie były tak korzystne, ale dodałem kilka, które okazały się korzystne, jeśli chodzi o redukcję zmarszczek. Ogólnie rzecz biorąc, jest to znacznie lepszy (i łatwiejszy) DIY.

10 ml roll on (znajdź TUTAJ)

25 kropli olejku z granatów (znajdź go TUTAJ)

6 kropli Hilurlip (znajdź TUTAJ)

15 kropli witaminy niemodyfikowanej genetycznie (znajdź TUTAJ)

2 krople olejku kadzidełkowego (znajdź TUTAJ) (0 opcjonalnie)

3 krople olejku lawendowego (znajdź TUTAJ) (opcjonalnie)

1 kropla olejku z nasion marchwi (znajdź TUTAJ) (opcjonalnie)

Uzupełnij olej z dzikiej róży (znajdź go TUTAJ)

  • Dodaj wszystkie składniki do 10 ml rolki na butelce z lejkiem. Wstrząśnij, aby wymieszać.
  1. Wieczorem nałóż to serum na skórę wokół ust.
  2. W razie potrzeby użyj balsamu do ust.

Całkowicie odnowiłem mieszankę olejków eterycznych, ponieważ należy ją nakładać na usta, a nie na nie. Trio kadzidełka, lawendy i marchwi przeszło bardzo długą drogę, odnawiając uszkodzone komórki skóry. Jeśli chcesz je pominąć w przepisie, możesz.

Balsam do ust Lip Line

DIY serum do ust

Szczerze mówiąc, to, co działa dla mnie, może nie być dla ciebie świetne, więc czasami majsterkowanie może być frustrujące. Byłoby cudownie utrzymać go w formie balsamu i móc zabić 2 ptaki jednym kamieniem (balsam do ust / zabieg wargi w jednym), po prostu tak się nie udało. Nie twierdzę, że oryginalny balsam nie jest dobry, ale fakt, że musisz uważać, aby nie przegrzać Hilurlipa, utrudnia wykonanie go bez przegrzania, ponieważ musisz dokładnie stopić wosk pszczeli i masło shea. Ponadto fakt, że niektórym ludziom wydawało się, że wysycha, był to naturalny wybór, aby zrobić to tylko zabieg na usta i użyć innego balsamu do suchości.

Mam nadzieję, że nie było to strasznie mylące. Zostało mi kilka balsamów do warg Lip Line, które zostawiam w sklepie ze zniżką, ale nie będę ich sprzedawać po ich wyprzedaży. Nie planuję też sprzedawać tego nowego i ulepszonego produktu. Szczerze mówiąc, ten nowy przepis jest niewiarygodnie prosty i 10 razy łatwiejszy niż balsam, więc zachęcam do zrobienia go, jeśli potrzebujesz wygładzenia linii wokół ust. To naprawdę skuteczny produkt i warty wysiłku. Wszystkie oleje w tym przepisie są w 2 uncje. butelki, które sprawiają, że są dość przystępne. Nie wspominając, że dostaniesz wiele, wiele innych dodatków z olejków! Mogą zrobić świetny prezent na Boże Narodzenie ?!

Pielęgnacja skóry dla majsterkowiczów naprawdę polega na eksperymentowaniu i nie baniu się ryzykować. Czasami przepisy nie działają, ale serwatka, którą robią, może być naprawdę satysfakcjonująca!

xx, Jenni

Gumka do warg Roll Roll On