For The Chop – Jak stylizować krótkie włosy


Jak stylizować krótkie włosy

To może być pierwszy raz, kiedy obcinasz włosy tak krótko i może być wiele przyczyn. Krótkie włosy mogą być łatwe w utrzymaniu, odbudowujące włosy połamane lub przebarwione, wzmacniające pracę, lżejsze, bardziej swobodne, łatwe do układania i tańsze w perspektywie średnioterminowej, ze względu na rzadsze odwiedzanie salonu. Jeśli jesteś gotowy na rąbanie, oto kilka świetnych wskazówek, które powinny pozwolić Ci zrobić to dobrze i zrobić to ze stylem, aby był to pozytywny krok naprzód.

Pixie Cut

Nazwa sugeruje zabawę i psoty, a wygląd ma ten urok Tinker Bell. Obecnie wielkie nazwiska, takie jak Scarlett Johansson, sprawiają, że jest popularna i wydaje się, że ma subtelną odmianę za każdym razem, gdy uderza w czerwony dywan. Jej dwa najbardziej udane spojrzenia to zgrabny i obszerny styl. Ten obszerny jest świetny na wieczorne wyjście i można go uzyskać za pomocą sprayu objętościowego i lokówki. Po prostu spryskaj, a następnie przeprowadź różne sekcje przez grubą lokówkę. Możesz zmieniać żelazko, aby zmienić żądaną wysokość i teksturę. Wygląd z boku można uzyskać za pomocą szpachli do stylizacji lub wosku – to nie rakieta!

Pixie Cut

Tępe cięcie

Tępa fryzura nie potrzebuje wiele na drodze do stylizacji włosów. Zasadniczo jest to cięcie bez warstw i pasuje do kobiet, które mają naturalnie bardzo proste lub cienkie włosy. Może być również bardziej teksturowany dla tych, których włosy mają nieco więcej ciała. Może mieć przyjemny bonus w postaci pozbycia się rozdwojonych końcówek, pomagając utrzymać zdrowie włosów bez konieczności robienia wielu rzeczy, aby to osiągnąć. Poproś swojego stylistę, aby pomógł Ci stworzyć modny wygląd, i wypowiedz Jourdan Dunn. Ta supermodelka ma tępy bob, który podkreśla jej obojczyk. Możesz poprosić o ombre, aby złagodzić surowy efekt. Twój stylista będzie mógł odwijać włosy od twarzy, tworząc elegancki i chłodny, współczesny efekt końcowy.

Stare Hollywood

Stare jest teraz nowe, szczególnie, gdy supergwiazda Taylor Swift je uprawia. Można to osiągnąć na kilka sposobów; pomyśl „Wielki Gatsby” lub „Bugsy Malone”, a wpadniesz na pomysł. Taylor Swift łączy to z grzywką, aby uzyskać oszałamiające wykończenie. Jednak z grzywką lub bez niej potrzebujesz lokówek i szpilek, aby ją zamontować. Po ustawieniu odpinaj i odkrywaj każdy lok za pomocą grzebienia; to rozluźni falę i ujawni odbicie, które natychmiast przeniesie Cię do chłodnych lat 20., a następnie z powrotem do retro, klasycznego, szykownego.

Czech

W Bohemian chodzi o to, żeby wyglądać tak, jakby cię to nie obchodziło. Ashley Benson jest znana z noszenia krótkich fal plażowych z artystycznym akcentem. W rzeczywistości jeden z jej wyglądów obejmuje warkocze i sztuczne golenie. Niezależnie od tego, jak to zrobisz, będziesz potrzebować lokówek, a następnie pędzla, aby tworzyć miękkie fale. Musisz być bardzo zrelaksowany i nie przejmować się osiągnięciem polerowanego efektu końcowego; chodzi o to, by wyglądać na artystycznego i przyjemnego z daleka. Pamiętaj, aby pozostawić końce podczas zwijania z żelazkiem.

Bohemian "width =" 754 "height =" 374 "srcset =" https://beautybets.com/wp-content/uploads/2020/04/Bohemian.jpg 754w, https://beautybets.com/wp-content/ uploads / 2020/04 / Bohemian-300x149.jpg 300w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 754px) 100vw, 754px "/></p>
<h3><strong>Proste włosy</strong></h3>
<p style=Gładkie, martwe proste włosy mogą sprawić, że będziesz wyglądać ostro i wyrafinowanie, jeśli dobrze to zrobisz. Rose Byrne często przyjmuje taki wygląd, bawiąc się wariacjami na temat. Będziesz potrzebować prostownicy do włosów, ale nie wcześniej, niż w celu uzyskania wyraźnej części środkowej lub bocznej, równomiernego żelowania, a następnie przeczesania zwilżonych włosów, które następnie zostaną wysuszone. Prostownica jest teraz gotowa do uruchomienia przez włosy, tak blisko korzeni, jak to możliwe. Jeśli masz naturalnie proste włosy, możesz zgiąć końce pod nimi, używając suszarki do włosów za pomocą okrągłej szczotki.

Lob

Włosy, które nie są zbyt krótkie, ale odrastają po krótkiej długości, znajdują się w środkowej fazie, zwanej czasem „lob”. Gwiazdy takie jak Elizabeth Olsen stworzyły je własne i wydają się stale rozkoszować tym wzrostem w połowie drogi, ani za krótkie, ani za długie. Widziano ją w kudłatych falach i kręconych updo, aby osiągnąć gładkie i pewne wykończenie. Potrzebujesz żelazka z podwójną lufą, aby mogło działać; następnie manipuluj włosami w różnych kierunkach i użyj wosku w sprayu, aby uzyskać teksturę i połysk.

Wszystkie te style można eksperymentować i uzupełniać je kolorem włosów, woskiem w sprayu i kitem do stylizacji. Musisz być odważny przy pierwszej próbie, ale pamiętaj, że odrośnie! Jeśli na początku nie działa, rozważ użycie odżywki zwiększającej objętość i suszenia w celu uzyskania bardziej dojrzałego, prezydenckiego wyglądu. Możesz także spróbować przesunąć go na jedną stronę, a może na drugą. A kiedy odrasta, istnieje wiele innych stylów i modów, które można wypróbować. Twoja garderoba będzie pasować także do niektórych stylów. Wraz ze zmianą włosów zmieniają się także ubrania.

Nadszedł czas, aby pójść na kotlet. Co musisz stracić oprócz włosów! Poproś swojego stylistę o pomoc, a wkrótce opanujesz własną markę wyrafinowania i spokojnej samokontroli. W razie wątpliwości wystarczy spojrzeć na niektóre z wyżej wymienionych celebrytów i zdecydować, czy wyglądają silniej i pewniej z długimi, płynnymi lokami.