Co nosić, jeść, dekorować, słyszeć i oglądać to Halloween!


To moja ulubiona pora roku i chciałem posypać się Halloweenowym inspo. aby Twój weekend Halloween był najbardziej przytulny, najstraszniejszy i najszczęśliwszy, jaki kiedykolwiek był! Jeśli śledziłeś mnie przez jakiś czas, znasz mój przydomek, Jenni Raincloud pochodzi z kochania wszystkiego, co jest ponure, burzowe, przerażające i ciemne. Zabawny fakt, kiedy założyłem tego bloga – nie wiedziałem, że zmieni się on w blog o pielęgnacji skóry, inaczej nazwałbym go bardziej pasującym!

W każdym razie jestem tutaj, aby udostępnić moją playlistę na Halloween i pokazać tegoroczny wystrój! Zaokrągliłem też kilka fajnych i świątecznych koszulek, a także mam kilka pomysłów na kostiumy w ostatniej chwili! Podzielę się również tym, co planujemy obejrzeć i zjeść w ten wakacyjny weekend!

Staram się to mieszać każdego roku, używając bardzo tanich ozdób i zmieniając to, co już mam. W tym roku zająłem się złotą farbą i spryskałem kilka plastikowych robali i węży. Ku mojej radości okazały się niezwykle eleganckie! Nie lekceważ przerażenia strategicznie rozmieszczonych węży – uwielbiam subtelność, jeśli chodzi o wystrój na Halloween! Kilka lat temu znalazłem też kilka czaszek u Rossa i umieściłem sztuczne sukulenty w jednym, a przymocowałem motyle do drugiego, co daje odcień koloru i dodaje odrobiny kaprysu! Ponadto świece to bardzo tani sposób na zwiększenie efektu upiornego! Znalazłem też kilka dekoracji Martha Stewart za niesamowicie tanio na Amazon Prime! Martha zna Halloween.

Marshmallow Slime Popcorn! Czy muszę powiedzieć więcej? Znajdź pełny przepis TUTAJ.

 • 10 do wyskoczył popcorn
 • 1/2 do pakowany jasnobrązowy cukier
 • 1/3 do masło
 • 16 oz mini pianki
 • zielony barwnik
 • gałki oczne z cukierków
 1. Umieść popcorn w dużej misce. Jeśli podoba ci się lepki smak, użyj mniej popcornu. (8-10 C jest moim ulubionym.)
 2. Rozpuść masło i brązowy cukier w rondlu. Dodaj pianki.
 3. Mieszaj, aż stopi się i będzie gładka.
 4. Mieszaj w zielonym barwniku.
 5. Wlać mieszankę na popcorn i zamieszać.
 6. Posyp oczy cukierkami.

Zrobiłem również najlepszy i najłatwiejszy chips jabłkowy. To ulubieniec rodziny!

ŁATWY przepis na chrupiące jabłka

 • 1 opakowanie mieszanki ciastek snickerdoodle
 • 1 kij masła
 • 6 pokrojonych jabłek
 1. Pokrój jabłka i umieść na dużej, nasmarowanej patelni.
 2. Rozpuść patyk masła.
 3. Jabłka polej ciastkami.
 4. Wlać roztopione masło na mieszankę ciastek i jabłka.
 5. Miksuj lub nie miksuj – naprawdę nie ma to znaczenia.
 6. Piec w 350 przez 30 minut.

Możesz też wypróbować Indoor S'mores. Tak łatwo i bardzo dobrze!

Staram się odnawiać tę samą listę odtwarzania każdego roku. Jestem bardzo zadowolony z nowych dodatków w tym roku. Słucham tego non-stop! Moje dzieci też to uwielbiają! Znajdź moją listę odtwarzania TUTAJ.

Na moim innym blogu zamieściłem TEN post na 3 pomysły na kostiumy z ostatniej chwili. Dawno minęły czasy, kiedy używam Halloween jako pretekstu, aby wyglądać jak dziwka. Teraz nie chcę wyglądać ogólnie! Niezależnie od tego, czy tylko odpowiadasz za drzwi, czy wybierasz się na dużą imprezę, uważam, że ten wygląd będzie idealny. Idź również TUTAJ do ostatniego postu z 3 dodatkowymi kostiumami oraz innymi pomysłami!

Zaokrągliłem też kilka fajnych, wakacyjnych t-shirtów, które są niedrogie i wysyłam je w ciągu 1-2 dni! Kto nie potrzebuje koszulki Hocus Pocus?

Kup koszulki na Halloween:

Masz to! Mam nadzieję, że zainspirowałem cię do najlepszego Halloween w historii ?! Nie zapomnij o filmach – Halloween, Amittyville, Lśnienie, Dziecko Rosemary, Skelton Key, Dracula, Prima Aprilis i wywiad z wampirem to tylko niektóre z moich ulubionych!

Happy Haunting! Jenni

P.S. Aby uzyskać więcej informacji. z ubiegłego roku przejdź TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.