6 jesiennych kolorów, które można dodać do kosmetyczki

Jesień to bez wątpienia moja ulubiona pora roku. Ma ulubione święto (Halloween!), ulubiona garderoba (swetry!), i ulubione zajęcia sezonowe (zbieranie jabłek! Rzeźbienie dyni!). Jesień ma również moją ulubioną paletę kolorów, wyciągniętą prosto z odcieni zmieniających się liści: Pomyśl spalony pomarańczowy, zardzewiały czerwony i złoty żółty. Na szczęście dla nas entuzjastów jesieni te klasyczne jesienne kolory łatwo przełożyć na torbę do makijażu. Oto jesienne odcienie do makijażu, którymi cieszę się najbardziej w tym sezonie, oraz produkty, z których można je uzyskać.

Terakota

    Uwielbiam dobrą spaloną pomarańczę lub terakotę za dodanie naturalnego ciepła do wyglądu – a ponadto te kolory działają równie dobrze na oczy, policzki i usta, co zapewnia idealną monochromatyczny wygląd. W tym roku zastanawiam się nad zainwestowaniem w paletę cieni do powiek Warm Mattes firmy Viseart ze względu na wspaniałą gamę odcieni gliny. Dla tych, którzy nie są gotowi na przyjęcie palety, podoba mi się również wygląd Natasha Denona Blush Duo w 11 Burnt Orange.

Ochra

Wyciszone żółcie – ochra, musztarda, antyczne złoto i nawłoć – to kolejny klasyczny kolor jesieni, który mnie bardzo podnieca. Złota paleta Natashy Denony oferuje duży wybór metalicznych złotych, a także idealny odcień bogatej ochry (Dijon 200 cm).

 

 

Ziemista zieleń

Jesień to nie tylko żółcie, pomarańcze i czerwienie. Jesienne podejście do zieleni jest wyciszone i ziemiste, jak hiszpański mech lub para khaków. Stila przybiła ten kolor do swojej linii matowych cieni do powiek. Cień do powiek w płynie Stila Suede Shade in Enchanted Earth to matowa oliwkowa zieleń, która pozostaje nieprzezroczysta i pozostaje na wiele godzin. Ostatnio mieszam go nad powiekami, aby uzyskać prosty, jednobarwny wygląd, który trwa przez cały dzień.

Ceglasty

Niektóre trendy w urodzie należy odrzucić w latach 90., ale ceglana warga nie jest jedną z nich. Tej jesieni planuję nabrać rms beauty Wild With Desire Lipstick w cieniu Rapture, który wygląda jak ciepła ceglasta czerwień moich marzeń. Jeśli wolisz chłodniejsze odcienie, wypróbuj Jouer Cosmetics Long-Wear Lip Crème w Brique, który bardziej pochyla się w stronę jagodowego spektrum.

Ciepły brąz

Może tylko mi się zdaje, ale ciepłe, prażone brązy wydają się krzyczeć „przytulnie”. Jeśli masz odcień skóry od średni

ego do głębokiego, nie możesz się pomylić z pomadką w płynie Anastasia Beverly Hills w Maude, bogatym brązu z drzewa różanego o bardzo długim… trwałym matowym wykończenie. Aby uzyskać jaśniejsze odcienie skóry, polecam VDL Expert Color Lip Cube Fluid Velvet w klonie 201, który daje miękki efekt plamistych warg, bez plam.

Czerwony mak

Ale poczekaj! Jest więcej. Jeśli przewijasz wszystkie wyciszone kolory i ziewasz, ten jest dla Ciebie. Kiedy chcę odrobinę koloru, jasna makowa czerwień jest moim sezonowym zajęciem. Pomadka LINA CHOO The Great Artist Velvet Matte Lipstick zdobywa entuzjastyczne recenzje, a cień 36 Van Gogh znajduje się na szczycie mojej listy życzeń – wygląda jak idealna jasna, pomarańczowa czerwień na jesień.