4 makijaż świąteczny z Pacificą!


Paleta Pacifica Love Stoned FaceTo pora roku, w której odbywają się imprezy świąteczne i masz pretekst, aby to zmienić i wyglądać jak najlepiej! Pewnego dnia wędrowałem po Ulcie i znalazłem paletę Love Stoned Natural Mineral Face Palette. Musiałem go złapać, ponieważ nie tylko jest to marka zatwierdzona przez Jenni, ale tylko 21 dolarów! Wiedziałem, że będzie to idealne rozwiązanie dla wyjątkowych świątecznych makijaży, które można łatwo odtworzyć na własną rękę!

paleta cieni do powiek pacifica

Do tego wyglądu najczęściej używałem Różowy szafir wokół całego mojego oka. Jeśli chcesz pogłębić ten wygląd, możesz skorzystać z bazy Granat ale odkryłem, że granat zbyt mocno wyciszył dla mnie połyskliwy połysk różowego szafiru. Użyłem wewnętrznego zakreślacza, aby rozjaśnić wygląd, ponieważ czasami użycie różu i czerwieni wokół oka może sprawić, że będziesz trochę chory. Moja szminka jest w 100 procentach czysta i użyłem też kremowego różu. Zasadniczo cały wygląd jest różowy. Ja także użyłem kamień księżycowy aby podkreślić kość brwiową, nad wargą, kości policzkowe i grzbiet nosa.

Ten wygląd został osiągnięty przez zastosowanie Szmaragd pod okiem i w wewnętrznych kącikach. Użyłem brzoskwiniowego rumieńca i ciepłej czerwonej szminki. Lekko użyłem kamień księżycowy aby podkreślić kości brwiowe i policzkowe oraz nad wargą. Niestety szminka, której użyłem, została przerwana, ale myślę, że ta w Hibiskusie lub w Sonorze (matowa) może być dobrym zamiennikiem.

Uwielbiam dobry miedziany cień i Oko Tygrysa jest bardzo dobra! Nakładałem to wszystko pod moim okiem. Nie jest super pigmentowany, więc nie było trudno go zmiksować. Użyłem brzoskwiniowego różu i brzoskwiniowej pomadki. Aby podświetlić użyłem Cytryn.

Lapis to piękny niebieski do użycia dla każdego koloru oka. Nie jest super pigmentowany, co ułatwia pracę, jeśli jesteś trochę niepewny lub nieśmiały. Nałożyłem go na całą powiekę i kość brwiową, a także od rogu do środka moich dolnych rzęs. Na dodatek złożyłem podanie Akwamaryn co dało piękny połysk. Skoncentrowałem akwamarynę do wewnętrznych (górnych i dolnych) kącików do połowy połowy mojej powieki, aby nie rozjaśniać lapis na zewnętrznych kącikach oka. Utrzymałem brzoskwinie w policzkach i zrobiłem miękki nagi balsam do ust, ponieważ oczy są tak dramatyczne w tym wyglądzie.

Wygląd makijażu Pacifica

  • Użyłem podstawy Różowy kwarc wszystko od linii rzęs do brwi dla każdego z tych wyglądów. Tworzy neutralną bazę do nakładania cienia.
  • Cienie te, zamiast być super pigmentowanymi, można zintensyfikować, nakładając je warstwami.
  • Cytryn i kamień księżycowy są takie dobre w tej palecie. Mogą i powinny być używane do podkreślania wewnętrznych kącików oczu, kości policzkowych, kości brwiowych, grzbietu nosa i powyżej wargi.
  • Te cienie są idealne na wydarzenie, ale nie są tak trwałe, jak inne cienie.
  • Nie jestem wielkim fanem podszycia oczu, ponieważ nie pochlebia mi to, ale możesz użyć Czarnego Turmalin jako smokey eye liner.
  • Nie korzystałem Opal ale jest to wspaniałe srebro i wyglądałoby pięknie po prostu przeciągnięte przez wieko!
  • Szybki i łatwy sposób korzystania z Lapis, Emerald i Amethyst przeciągnij go wzdłuż dolnej linii rzęs i załóż swój normalny wygląd na górnej pokrywie. Te kolory dodają radości!

Nie mogę się doczekać, jak niedrogie są palety Pacifica, a w tej chwili Ulta oferuje kup jeden, a otrzymasz 50% zniżki! Użyj również kodu PRZYJACIELE 20 uzyskać 20% zniżki na wszystkie 100 procent czystego!

Jeśli szukasz, w co się ubrać, koniecznie zajrzyj na ten post, w którym przeprowadziłem poszukiwania najsłodszych, najbardziej przystępnych cenowo elementów imprezowych z Amazon Prime! Wakacje to w końcu czas na ucieczkę od cekinów!

xx, Jenni

Paleta Pacifica Love Stoned Palette